Visa Master
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI !

Yangın Sistemleri

Hızlı Bilgi Almak İçin ; 0 850 305 0 542

Firmamızın çalışmaları kapsamında en hassas kurulum detayları oluşturduğumuz güvenlik sistemlerinden olan yangın sistemleri en küçük yerleşim biriminde en geniş kapsamlı alanları kaplayacak şekilde dizayn edilmektedir.

AVANTAJLARI

Yangın alarm sistemlerimiz, iyi mühendisler ve kaliteli yapı malzemeler ile tasarlanmış olup, sizler için en güvenilir ürün olarak hizmetinize sunulmaktadır. Çok ciddi bir felaketin önlenmesi açısından kaçınılmaz olarak edinilmesi gereken yangın algılama ve yangın ihbar sistemlerimiz; gerek hayatları, gerek mülkleri gerek kritik yapı bölümlerini olası yangın tehdidine karşı korur ve kontrol altına alır.

  • Sürekli aktif bir şekilde izlenen sistem; mallarınızı, varlıklarını ve hayatlarını korur.
  • Olası felaketlerin önüne geçerek, hayatları ve mülkü sürekli güvenilir tutar.
  • Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, sistem en doğru şekilde kurulur ve işler vaziyete getirilir.
  • Alınan bu önlemlerden sebep, yangın tehditi ortadan kalktığı için kişi kendini güvende hisseder.

YANGIN İHBAR VE ALGILAMA SİSTEMLERİ

Kurmuş olduğumuz yangın sistemleri erken uyarı ve anında müdahale sağlayabilmesi için son teknolojik aletler ile desteklenmektedir. Kurulumu yapılan yangın sistemleri firmamız teknik ekipleri tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Bu sayede yangın ihbar sistemlerimizde olası hataların ve çalışmama gibi durumların önüne geçilmektedir. Özellikle sensörler ve su vanaları birbiri ile sürekli iletişim halinde olması sağlanmaktadır. Bunun nedeni yangın durumunda sensörün devreye girmesi ile vananın açılması arasındaki zaman kavramını minimuma indirmektir. Erken uyarı sistemi yardımı ile devreye girecek söndürme sistemi ve haber lama merkezinin itfaiye ile kuracağı irtibat belirli zaman aralıkları ile tatbikat niteliğin de devreye sokulmaktadır. İş yerleri ile anlaşmalı olan firmamız kurulumunu yaptığı yangın sistemlerinin çalışma testini çoğu zaman haberli uygularken çoğu zaman sadece yönetim kadrosuna bilgi vererek yangın yönetmeliklerinde uygun görüldüğü şekilde uygulamaya sokmaktadır.

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ KULLANIM ALANLARI

Firmamızın hassas bir şekilde kurmuş olduğu yangın algılama sistemleri kalabalık yaşam alanları olan oteller, okullar, yurtlar, eğlence mekanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, havaalanları, otogarlar, metro istasyonları gibi yaşam alanlarını yangına karşı koruma sağlama amaçlı kullanılan güvenlik önlemleri olmaktadır. Bunun yanında hammadde depoları, kimyasal madde depoları, pamuklu ve plastik ürün depoları, ahşap, polyester, kağıt gibi yanması kolay ürünlerin bulunduğu depolar, fabrikalar gibi çalışma ortamlarında firmamız tarafından hassas uyarı sistemleri olarak yangın sistemleri kurulumu yapılmaktadır. Yanıcı ve parlayıcı madde depolama alanları sanayi tesisleri kısacası can ve mal güvenliğinin yangın riskine karşı erken tedbir alınması gereken tüm alanlara firmamızın teknik elemanları yangın algılama sistemleri kurulumunu yapmaktadır.

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

Firmamızın hassas bir şekilde kurmuş olduğu yangın algılama sistemleri kalabalık yaşam alanları olan oteller, okullar, yurtlar, eğlence mekanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, havaalanları, otogarlar, metro istasyonları gibi yaşam alanlarını yangına karşı koruma sağlama amaçlı kullanılan güvenlik önlemleri olmaktadır. Bunun yanında hammadde depoları, kimyasal madde depoları, pamuklu ve plastik ürün depoları, ahşap, polyester, kağıt gibi yanması kolay ürünlerin bulunduğu depolar, fabrikalar gibi çalışma ortamlarında firmamız tarafından hassas uyarı sistemleri olarak yangın sistemleri kurulumu yapılmaktadır. Yanıcı ve parlayıcı madde depolama alanları sanayi tesisleri kısacası can ve mal güvenliğinin yangın riskine karşı erken tedbir alınması gereken tüm alanlara firmamızın teknik elemanları yangın sistemleri kurulumunu yapmaktadır.