Visa Master
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI !

Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemi olarak kullanılan kamera sistemleri insan yaşamında birçok olayı gerçekleşmeden önce tespit edilerek daha güvenli bir durum tesis edilmesine zemin hazırlayan teknolojik donanımlar olmaktadır. Geçmişten günümüze kamera sistemleri teknolojileri sürekli değişim göstererek kullanımına devam edilmektedir. Firmamızın istenilen her alanın gözetlenmesine imkan sunan her model kamera sistemini monteleme kabiliyeti sayesinde evlerde, işyerlerinde, resmi veya özel kuruluşlarda insan davranışlarını yakından takip etme daha kolay bir hal almaktadır. İnsan davranışlarının yanında araç trafiği, araç giriş ve çıkışları, cezai uygulamalar en hızlı şekilde kontrol altına firmamızın tam donanımlı kurduğu kamera sistemleri sayesinde yapılabilmektedir.

Kamera Sistemleri İle Canlı Takip
Kamera sitemleri ile çocuklarınızı, şirket filosuna ait araçlarınızı, çiftlik ortamındaki her türlü hayvanlarınızı, kapalı alanlarda yaşamını sürdüren her türlü hareket eden canlıyı anında görüntüleme fırsatı bulabilirsiniz. Kurulan kamera sistemlerinin sözleşme kapsamında belirtilen garanti süresi içinde firmamızın teknik elemanları tarafından periyodik bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. 360 derece alan gözetleme imkanı sunan tam donanımlı kamera sistemleri garanti süresi dışında da firmamızın teknik desteği devam etmektedir. Her türlü arıza veya görüntü alma sıkıntısı yaşandığında 7/24 bakım ve onarım faaliyetleri firmamızın uzman ekibi sayesinde sorunsuz bir şekilde çözülmektedir.

Canlı takip yapma imkanı sunan kamera sistemleri tam performansla çalışma sağlaması için merkezi kontrol sisteminin gözetiminde olmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, iç ve dış mekanların kontrol altında tutulması gereken her alanda uzman ekibimiz tarafından kamera sistemleri ile ilgili gerekli tüm projeler titizlikle hazırlanmaktadır.

Her Alana Uygun Kamara Sistemleri
Firmamız tarafından kamera sistemleri kurulumu projelendirme görevi alındığında öncelikle; Kurulum yapılacak alanın ihtiyaçlarını tam kapasite sağlayacak donanımda kamera sitemleri tespiti.Oluşması muhtemel tehlikeli durumların önceden analiz edilerek, kamera gözlerinin montajının yapılacağı nokta tespiti.

Gözetleme yapılacak alan genişliğine göre ses kaydı gerekip gerekmediği. Kontrol altında tutulan alanda hız kontrolü için gerekli olan radarlı kamera sistemi gereksinimi olup olmadığı gibi hususlar önceden analiz edilerek gerekli tüm bilgiler havuzda toplanmaktadır.Bilgi toplama ekiplerimizin detaylı incelemesi sonucunda kurulum aşamasına geçmeden önce tüm teknik donanımlar eksiksiz tamamlanarak ekiplerimiz tarafından kurulum aşmasına geçilmektedir. Kurduğumuz kamera sistemleri ile sağlayacağınız güvenlik sayesinde HD çözünürlüğünde kaliteli görüntü elde edebilirsiniz. Çözünürlük bakımından son teknoloji sitemler kullanılarak güvenlik konusu maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.