Visa Master
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI !

İnterkom Sistemleri

Firmamızın genellikle güvenlik sistemleri üzerinde yapmış olduğu çalışmalar insan sağlığını olumlu yönde etkileyecek olan tedbirleri kapsamaktadır. Bu konuda teknolojik cihazların insan yaşamına sağladığı kolaylıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Alınan tedbirler sesli ve görüntülü güvenlik tedbirleri olarak hassas işletim sistemlerine sahip elektronik cihaz kurulumları ile desteklenmektedir. Bina girişlerine kurulan ve ofislerde ve evlerde yaygın olarak kullanılan interkom sistemleri teknolojinin sürekli getirdiği yenilikler sayesinde insan yaşamını daha güvenli hale getirmektedir. Bina girişinden basılan zile kimin bastığını kolay bir şekilde tespit etmeye yarayan interkom sistemleri ekran çözünürlüğü ile gelen kişiyi daha çabuk tanımanızı sağlamaktadır. Sistem kullanış amacına göre sesli iletişim görüntü elde etme kilit mekanizmasını devreye sokma gibi konularda etkin bir şekilde kullanılan güvenlik sistemi parçası olmaktadır.

İnterkom Sistemleri Avantajları Nelerdir?
Firmamız tarafından kurulan interkom sistemleri insan hayatını tehdit eden her türlü davranış biçimine karşı tedbir alma maksatlı güvenlik sistemi olmaktadır. Bina girişlerinde veya müstakil olarak kullanılan villa, çiftlik evi, yazlık gibi mekanların girişlerine kurulan kamera sistemi ile bağlantılı çalışan interkom sistemleri mekanın güvenliğini alma konusunda yardımcı unsurlardandır. Ev ve iş yerlerinde gelen ziyaretçilerin birebir muhatap olmadan tanınma fırsatı sunan interkom sistemleri gerekli tedbir alınmasını sağlar. En küçük yaşam alanı olan müstakil evlerden gökdelen tarzı yapı birimlerine firmamız tarafından kurulumu yapılan interkom sistemleri her türlü talebe cevap verebilecek boyuttadır. Kurulacak sistemlerin firmamız mühendisleri tarafından önceden yapılan mekan analizleri sayesinde detayları oluşturulmaktadır. Yapılan bu analiz sırasında ortaya çıkabilecek riskler ve buna karşı interkom sistemleri tarafından sağlanacak çözümler ele alınarak en uygun güvenlik sistemi kurulmaktadır.

İnterkom Sistemleri Kullanım Alanları
İnterkom sistemleri ve bunun yanında görüntülü interkom sistemleri giriş güvenliğinin temin edilmesi gereken bütün mekanlarda set halinde kullanılmaktadır. Firmamız tarafından kurulan interkom sistemleri
-Kapıcı ile binaya gelen ziyaretçiler arasında
-Site sakinleri ile kapıcı arasında
-Apartman giriş kapısı ile daire iç mekanları arasında
-Bağımsız asansör sistemine sahip daireler ile asansör giriş kapısı arasında

En sık kullanılan görüntülü güvenlik sistemleri olmaktadır. Bunun yanında iş yerleri güvenliği acısından ofis girişlerinde iş yeri yönetimi arasında büyük iş merkezlerinde güvenlik ve temizlik şirketleri arasında firmamız tarafından kurulumu yapılan interkom sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır.