Visa Master
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI !

Bebek Kamera Sistemleri

Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak ve tek başlarına kaldıklarında izleyebilme konusunda en kullanışlı kamera sistemleri istenilen her noktaya kurulmaktadır. Özellikle bebeklerin gelişim çağlarında bakıcıları ile kaldıkları zaman aralığında anne ve babaların akıllarının çocuklarında kalmaması amacı ile mobil cihazlar ile uyumlu çalışan bebek kamera sistemleri kolaylıkla takip edilebilir durumdadır. Bebeklerin ve bakıcıların kontrol edilebildiği gibi bakıma muhtaç olan hasta kişilerinde bakıcılarının ve hastaların kendi davranışları bu tip kamera sistemleri ile kontrol altında tutmanızı sağlamaktayız. Kurulan kamera sistemleri genel hat itibari ile özel tasarlanmış dekoratif kameralar ve videoların depolandığı kayıt cihazlarından oluşmaktadır.

Bebek Kamera Sistemleri Avantajları
Kurulan kamera sistemleri sayesinde bebeklerinizin bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını canlı olarak izleme fırsatı sunmaktadır. Kayıt cihazı olarak kullanılan depolama aygıtları sayesinde televizyon, bilgisayar ve cep telefonu gibi görüntü sağlayıcı cihazlardan seyretme imkanı sunmaktadır. Bu şekilde yapılan kontroller bebekler ve hastalar için tutulan bakıcıların görevlerini ne derece yerine getirdiğini açıkça ortaya koymaktadır. Gece uyku saatlerinde bebeklerin ve hastaların huysuzluk belirtileri ağlama nedenleri gibi olumsuz durumlar anında görüntü elde etme fırsatı sunan bebek kamera sistemleri sayesinde çözümü çabuk bulunur hale gelmektedir. Bebek kamera sistemleri sayesinde özellikle bebeklerin gelişim çağında göstermiş olduğu tepkisel davranışlar ile ileriki zaman zarfında ortaya çıkabilecek davranış bozuklukları ve psikolojik rahatsızlıkları önceden tedbir alınması için avantaj yaratmaktadır.

Bebek Kamera Sistemleri İle Ev Güvenliği
Kurmuş olduğumuz bebek kamera sistemleri aynı zamanda bebeğinizin bulunduğu alanı ve yaşamını sürdürdüğü evin tüm bölümlerini görüntü sağlayarak güvenli bir ortam olmasına destek olmaktadır. Bebek ve hastalar için görevlendirilmiş olan bakıcıların ev içinde kaybolan veya başkası tarafından alınan malzemelerden sorumlu tutulup tutulmayacağı görüntü sağlamaya yarayan bebek kamera sistemleri ile açıklığa kavuşturulur. Kurmuş olduğumuz bebek kamera sistemleri tüm cepheyi kapsayacak şekilde ilave kameralar ile desteklenerek evde bulunmadığınız süre içerisinde evin her bölümünü izleme fırsatı sunacaktır. Bu sistemlerin canlı görüntüsünü alabilmek için internet ile bağlantı sağlayarak canlı görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanında evinizde bulunan bilgisayar ile iş yerinizdeki bilgisayarı çevrim içi ağ oluşturacak konuma getirerek bebeğinizle ve evinizle ilgili tüm görüntüleri kurduğumuz kamera sistemleri yardımı ile elde edebilirsiniz.