Visa Master
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI !

Bariyer Sistemleri

Firmamız evde ve iş yerlerinde müşteriler ve konut sahipleri tarafından kullanılan güvenlik sistemleri üretiminde çok yönlü olarak hizmet vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital koruma sistemleri de devreye girmektedir. Günümüz dünyasında herhangi bir hırsızlığa ya da zorla girme ihtimallerine karşı en çok kullanılan güvenlik hizmetini üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz kameralar oluşturmaktadır. Bu kameralar sayesinde konut ve iş yerleri girişine konumlandırılarak herhangi bir suç ihtimalinde dahi hem caydırıcı hem de kimlik tespit edici özelliklere sahiptir.

Son beş yılda ise en fazla tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında interkom adı verilen ve yine üretimimiz dahilinde olan yeni cihazlar gelmektedir. Ses ile görüntüyü aynı anda veren ve küçük bir monitöre sahip olan bu cihazlar sayesinde bina giriş çıkışlarında, kapıyı ve zili çalan kişinin kimliği saniyeler içerisinde tespit edebilirsiniz. Site sakinleri ve özel iş yerleri için tasarlanmış bariyer sistemleri ise hem yayalar hem de arabalar için güvenli bir giriş - çıkış sirkülasyonu oluşturmaktadır. Sese ve harekete duyarlı bariyer sistemlerimiz sayesinde hem plaka okumalar gerçekleştirilmekte hem de söz konusu binalara yabancı araç ve şahısların girmesi engellenmektedir. Özel geliştirdiğimiz kontrol sistemleri ise en gelişmiş güvenlik tarayıcısı olarak genelde iş yerlerinde ve çok katlı pasajlarda kullanılmaktadır.

Kimi durumlarda hastane ve adliye gibi resmi mekanlarda da güvenlik ürünlerimizi kullanabilirsiniz. İçlerine yerleştirilen özel çipler vasıtasıyla çalışan kontrol sistemleri kişinin gözüne ve yüzüne tutularak kullanılmaktadır. Bu sayede göz ve yüz gibi son derece kişisel bir güvenlik önlemi alınarak odaya ve iş yerine yabancı ve kötü niyetli kişilerin girmesinin engeli oluşturulmaktadır. Tüm bu sistemlerimizin ortak özellikleri ise herhangi bir kaçak ya da izinsiz girişinde alarmlarını devreye sokmasıdır ve gerekli mercilere haber vermeleridir.

Güvenlik Sistemlerinin Kullanıcıya Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ve İnsanlığın en fazla ihtiyaç duyduğu güvenlik birimini sağlayan bu sistemler vasıtasıyla kişiler güvenlik içerisinde iş yerlerine gitmekte, evlerinde çok daha huzurlu vakit geçirmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin evlerde ve büyük şirketlerin iş yerleri girişinde kurduğumuz bu sistemler, her şeyin daha düzenli, istikrarlı ve güvenli bir şekilde işlemesi adına çalışmalarını sürdürmektedir.